Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

info – płatności…

Drodzy klubowicze,

W związku z zawieszeniem treningów stacjonarnych we wszystkich sekcjach w następstwie pandemii korono wirusa Zarząd SKT Tiger podjął decyzję o wysokości składek członkowskich w miesiącu marcu oraz kwietniu, maj, czerwiec.

Jako trenerzy zdajemy sobie sprawę, że powrót do regularnych treningów na salach treningowych może nastąpić później niż początkowo zakładaliśmy. Liczymy się też z tym, że nowa formuła zajęć, którą zaproponowaliśmy nie będzie z różnych względów Wam odpowiadać. Wiemy że niektórymi z Was spotkamy się dopiero po zakończeniu okresu kwarantanny.

Natomiast jako ludzie sportu nie zamierzamy zawieszać swojej działalności i czekać bezczynnie na rozwój sytuacji. Sport nauczył Nas wyznaczania kolejnych celów i realizacji bez względu na przeciwności. Jako trenerzy i sportowcy podobnie jak dotychczas chcemy zapewnić Wam oraz Waszym dzieciom możliwości realizacji swoich celów treningów i dawać radość z uprawiania taekwon-do. Dlatego pracujemy jeszcze ciężej, angażujemy więcej czasu i środków finansowych aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

W związku z powyższym podjęliśmy następujące decyzje:

  • Opłata członkowska w miesiącu marcu jest stała. Treningi które się nie odbyły będą odrabiane po powrocie do regularnych zajęć na Sali.
  • Opłata członkowska w miesiącach kwiecień, maj, czerwiec będzie wynosiła 100 zł od pierwszej osoby oraz 50 zł od kolejnej osoby z rodziny.
  • Osoby, które nie skorzystają z naszej oferty treningów on-line, platformy e-learningowej oraz konsultacji indywidualnej zapraszamy do powrotu na treningi po okresie kwarantanny bez żadnych konsekwencji.

Dane do przelewu znajdują się tutaj

Ze sportowymi pozdrowieniami.
Zarząd i trenerzy SKT TIGER

GDPR