Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

Rekreacja

OFERTA LATO 2023 Z TIGER CAMP JEST JUŻ DOSTĘPNA!! KLIKNIJ <–

Fundamentalną regułą zajęć sportowym w Sportowym Klubie Taekwon-do „Tiger” jest edukacja przez zabawę.

W czasach dynamicznego rozwoju mediów społecznościowych, rozmaitych form spędzania wolnego czasu tradycyjne podejście do treningu nie jest wystarczające. Dlatego wychodzimy poza standardowe ramy szkoleniowe i oferujemy naszym podopiecznym możliwość poznawania się i integracji poza salą treningową…

Trenerzy oprócz swoich uprawnień instruktorskich rozwijają się jako animatorzy czasu wolnego. Na tym fundamencie powstały obozy rekreacyjno-sportowe Tiger Camp oraz Projekt Obóz.

Proces integracji wśród dzieci i rodziców to ważna aspekt treningowy. Uważamy, że rozwój dziecka w każdej dziedzinie jest możliwy jedynie poprzez wzmocnienie relacji dziecko-rodzic-trener. Od wielu lat organizujemy treningi integracyjne dzieci z rodzicami, gdzie oprócz sportowej zabawy wzmacniamy relacje rodzinne, prezentujemy rodzicom pasje ich dzieci oraz prezentujemy wartości jakie Nas wyróżniają.

Podobne założenie jest podczas corocznych Nocy Kinowych z Tigerem, podczas których dzieci i młodzież z różnych miast ma okazję poznać swoich rówieśników podczas wspólnego nocnego maratonu kinowego.

Wspomnieliśmy o rodzicach – oni byli dla Nas inspiracją do utworzenia 10 lat temu Grupy Masters 30+. Zapoczątkowana w Dzierżoniowie inicjatywy rozwinęła się również w Bielawie i Świdnicy. Co roku spotykamy się i integrujemy się w trakcie spływów pontonowych w Bardzie, imprez tanecznych czy wspólnego morsowania.

Okazało się że wśród entuzjastów sztuk walki mamy wielu fanów biegów z przeszkodami oraz w terenie. Tak powstała grupa Tiger Running Team biorąca od 2015 roku regularnie udział min. w Biegu Gladiatora w Bielawie, Świdnickiej Furii, Runmagedonie, RST Półmaraton Świdnicki i wielu biegach miejskich i terenowych w całej Polsce.

GDPR