Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

IMPREZA INTEGRACYJNA 30.09.2023!!

Zapraszamy na imprezę integracyjną na rozpoczęcie sezonu 2023/2024.
Spływ pontonowy na przełomie bardzkim to już tradycja i będziemy tu gościć już po raz ósmy!!! Próbowaliśmy już różnych form integracji i zawsze było super ale nic nie przebiło naszych „wygłupów” na tej wodnej wycieczce 😉
Z uwagi na mocno integracyjny charakter zabawy, impreza skierowana jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich. Osoby towarzyszące oraz klubowi sympatycy również są mile widziani.
Termin: sobota 30.09.2023 (wyjazd 11:00, powrót około 22:00-23:00).
Koszt udziału w spływie to 130zł/osoba. W cenę wliczone jest wypożyczenie pontonów i kamizelek, transport autobusem z Barda w górę rzeki + spływ, miejsce na imprezę, ognisko, zupa gulaszowa, mix grill – karczki, piersi, kiełbaski, kaszanki, smalec, ogórki. Wszelkie dodatkowe menu oraz napoje wyskokowe we własnym zakresie. Na miejscu można jeszcze dokupić pstrąga w cenie 45zł.
Osoby chętne do skorzystania z transportu grupowego również prosimy o zaznaczenie takiej opcji. Na podstawie uzyskanych informacji zostanie ustalony środek transportu oraz jego koszt (szacunkowo 35-40zł/osoba).

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zapisowego. Przypominamy, iż zgłoszenie jest wiążące z uwagi na potrzebę wcześniejszej rezerwacji pontonów, miejsca do biesiadowania oraz zamówionego menu.
Termin zgłoszeń mija w niedzielę 24.09.2023.
Zapraszamy!!!

GDPR