Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

TIGER OPEN CUP 11.03.2022

Zapraszamy wszystkie osoby trenujące w naszym klubie na marcowy weekend turniejowy, który odbędzie się na hali OSiR w Dzierżoniowie.
TIGER OPEN CUP – 11.03.2022. W piątek po południu odbędzie się turniej dla dzieci 5-9 lat oraz turniej „pierwszego kroku” dla zawodników początkujących 10-12 lat. Mówiąc „początkujących” mamy tu na myśli doświadczenie turniejowe, a nie treningowe. Głównym celem jest zachęcenie osób, które nie miały jeszcze możliwości wzięcia udziału w zorganizowanej rywalizacji sportowej lub ich doświadczenie jest bardzo małe. Wzorem bielawskiego turnieju, który odbył się w styczniu tego roku, marcowy TIGER CUP ma być w swoim założeniu miłym wydarzeniem, które dodatkowo zmotywuje wszystkich do większej pracy na kolejnych zajęciach treningowych. Zrobiliśmy podział kategorii tak, aby było jak najbardziej sprawiedliwie – czyli według wzrostu. Najniższa kategoria dla najmłodszych 5 letnich dzieci to 100 cm. Każda kolejna jest o 5-10 cm wyższa, aż do osób powyżej 180cm.
W zależności od wieku będziemy rywalizować w 3 konkurencjach:
– techniki szybkościowe (kopnięcia na packę na czas)
– technika specjalna (kopnięcie dosiężne – twi nopi ap cha busigi)
– walki na piankowe pałki kalaki ( tylko zawodnicy w wieku 5-9 lat)
– walki przerywane semi-hogo (tylko zawodnicy w wieku 10-12 lat)
NAGRODY
Za każdą konkurencję będą medale i dyplomy dla zwycięzców (1,2,3 miejsce). Osoby poniżej 10 roku życia, którym nie uda się stanąć na podium również otrzymają pamiątkowy medal za odwagę. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymają również belki na pasy jako zaliczenie tych elementów cząstkowych.
KOSZTY
W związku z olbrzymimi kosztami organizacyjnymi imprezy (cały weekend turniejowy to koszt ponad 72.000zł) zawodnicy są zobowiązani do opłaty startowej w wysokości 80zł.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
Z uwagi na liczne wartości szkoleniowe związane ze startem w turnieju prosimy o poważne potraktowanie sprawy i mamy nadzieję na obecność wszystkich osób ćwiczących. Już wkrótce dokonamy szczegółowych pomiarów zawodników i podzielimy ich wcześniej na poszczególne kategorie…
Prosimy rodziców o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego, a trenerzy na miejscu jeszcze raz zmierzą zawodników i dokonają ewentualnych korekt. Link do formularza: TUTAJ
Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.
Zespół SKT Tiger

GDPR