Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

Sobotnie treningi dla Kajtka

Drodzy klubowicze

Zapraszam jutro ( oraz w każdą sobotę w sezonie treningowym ) godz. 19:00 na naszą salę treningową w Dzierżoniowie na trening kickboxingu. Treningi są dedykowane dla młodzieży oraz mastersów. Poziom treningu będzie dostosowany do uczestników zajęć. Ćwiczysz i pomagasz ! Treningi te będą miały formę charytatywną – całość zebranych pieniędzy przekazujemy Kajtkowi Włodarczykowi – dziecku, które ma kilka tygodni i zdiagnozowano u niego zespół Downa. Koszty rehabilitacji są ogromne, jako klub możemy zrobić coś dobrego i pomóc rodzinie potrzebującej wsparcia. Osoby uczestniczące w treningu prosimy o nawet symboliczną wpłatę do puszki. W imieniu rodziców Kajtka dziękuję wszystkim, którzy przyłączą się do akcji !

Od dnia jutrzejszego na wszystkich sobotnich treningach, trenujemy dla Kajtka!

Trener prowadzący: Damian Jagodnicki

Kajetan pojawił się na świecie 27 marca. Jest to chłopczyk mieszkający w Bielawie z rodzicami Magda i Łukaszem oraz z dwojgiem starszego rodzeństwa. Wiadomość o ciąży była zaskoczeniem i wielka niespodzianka. Jednak z każdą chwilą wszyscy z niecierpliwością czekali na Kajtka.

Cała ciąża przebiegła bez zarzutu, wszelkie badania nie wskazywały na nic niepokojącego. Nie długo po porodzie pojawiło się podejrzenie Zespołu Downa u Kajtka, po wszelkich badaniach padła diagnoza – trisomia prosta chromosomu.

Kajetan jest cudownym małym chłopczykiem jednak, nikt nie spodziewał się z jakimi trudnościami może borykać się całe życie i jakie ta diagnoza niesie ze sobą konsekwencje i zobowiązania. Przed Kajetanem szereg wizyt u specjalistów i konsultacji, które wiążą się z dużymi kosztami. Kajtek, już na tą chwilę żeby prawidłowo się rozwijać, potrzebuję nieustającej, regularnej rehabilitacji, by na tyle na ile to możliwe złagodzić objawy i usprawnić mięśnie.Takich rehabilitacji potrzebuje co najmniej 8 w miesiącu
a koszt jednej to 70 zł.

Pomóżmy Magdzie i Łukaszowi w walce o lepsze, NORMALNE życie dla ich najmłodszego synka, by tak jak starsze rodzeństwo mógł się bawić i nie czuć się inny od rówieśników.

GDPR