Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

PODSUMOWANIE TIGER CUP 2024 / Świdnica

Turniej klubowy TIGER CUP Świdnica

25 maja 2024 roku, w sobotę, na Lodowisku OSiR w Świdnicy odbyło się niezwykłe wydarzenie sportowe – turniej Tiger Taekwon-do CUP. To była wyjątkowa okazja dla miłośników sztuk walki oraz mieszkańców Świdnicy, aby wspólnie świętować i podziwiać umiejętności zawodników Sportowego Klubu Taekwon-do „Tiger”.
Turniej Tiger Taekwon-do CUP zgromadził 447 SKT Tiger, którzy zmierzyli się w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy turnieju pochodzili ze Sportowego Klubu Taekwon-do „Tiger” z oddziałów z całego Dolnego Śląska. Cieszymy się, że tak wielu zawodników mogło wziąć udział w naszym turnieju, który stanowił część obchodów 30-lecia działalności SKT Tiger.  Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydent Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej.

Znaczenie Turnieju

Tiger Taekwon-do CUP to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także doskonała okazja do promocji zdrowego stylu życia, dyscypliny oraz wartości takich jak szacunek i fair play. Dla wielu młodych zawodników to była pierwsza okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed większą publicznością, a dla bardziej doświadczonych – szansa na potwierdzenie swojej klasy i zdobycie nowych tytułów.
Tiger Taekwon-do CUP 2024 to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz sportowy Świdnicy. Organizatorzy zaprosili wszystkich miłośników sportu, mieszkańców miasta oraz osoby zainteresowane sztukami walki do wspólnego kibicowania i celebrowania tego wyjątkowego turnieju.

Wydarzenie wspierały:

Urząd Miejski w Świdnicy, Sonel SA – Profesjonalne Przyrządy Pomiarowe, Terwer Logistic, Venti – lustra i szkło, Electrolux Group, Medyk, Galles, Restauracja Sztuka Smaku, Dabrobau, Pasol-Paco, HL Mando, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Zielony Zakątek – sala imprez rodzinnych, Studio fotograficzne Na Biegunach.

PEŁNA FOTORELACJA – TUTAJ…

Gratulacje dla gospodarza imprezy Tomasza Bohuszewicza – szkoleniowca sekcji Świdnica.
Zespół SKT Tiger

GDPR