Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

Mali Wspaniali – wracają!

Wraz z początkiem roku szkolnego do przedszkoli wracają bezpłatne zajęcia edukacyjno-sportowe Mali Wspaniali, które są objęte programem „Sporty the World Games 2017 – III edycja”. Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i Urzędu Miejskiego w Świdnicy program zostanie objętych 7 przedszkoli miejskich oraz 2 oddział przedszkolne w szkołach podstawowych na terenie miasta Świdnica.
Organizatorem programu jest wrocławska Fundacja Mali Wspaniali a świdnickim realizatorem Tomasz Bohuszewicz z sekcji Świdnica.
Mali Wspaniali goszczą w Świdnicy od 2016 roku. Od tego czasu w programie wzięło udział blisko 2000 przedszkolaków. Dzięki regularnym zajęciom udało się wzbudzić w dzieciach nie tylko potrzebę podejmowania częstej aktywności fizycznej, ale również współpracy w grupie, wzajemnego szacunku i uczciwej rywalizacji.  Każdego roku oprócz zajęć sportowych projektowi towarzyszą imprezy sportowe dla przedszkolaków mające na celu ich integrację i zapoznanie z różnymi dyscyplinami sportu.
Życzymy wszystkim uczestnikom wytrwałości i dużo uśmiechu.
Zespół SKT TIGER

GDPR