Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

Informacje: treningi, egzaminy….

Drodzy klubowicze,

Cóż to był za emocjonujący tydzień.. Powrót do treningów na sali był dla Nas wszystkich wyjątkowym i wzruszającym przeżyciem. W dalszym ciągu otrzymujemy Wasze zgłoszenia z czego bardzo się cieszymy. Poniżej prezentujemy jakie decyzje podjęliśmy w ramach zajęć w czerwcu.

TRENINGI ONLINE

Ostatni tydzień maja był też ostatnim tygodniem treningów online. Decyzja została podjęta w oparciu o nowy harmonogram zajęć w poszczególnych sekcjach oraz frekwencję na treningach online. Był to dla nas wyjątkowy czas. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich rodzicom za wspólne treningi.

TRENINGI STACJONARNE

W dalszym ciągu prowadzimy zapisy do grup treningowych. Każdy znajdzie miejsce na treningach stacjonarnych. Szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest u trenerów prowadzących. Dbając o bezpieczeństwo naszych zawodników stworzyliśmy regulamin korzystania z sali treningowej w oparciu o nowe wytyczne sanitarne.

Link do zapisów

Link do regulaminu

PLATFORMA eTIGER

Miesiąc czerwiec będzie również miesiącem premiery naszej platformy szkoleniowej. Czekajcie na informacje od swoich trenerów 😊

EGZAMINY CUP

Dbając o jakość szkolenia podjęliśmy decyzję o odwołaniu czerwcowych egzaminów. Najbliższa sesja egzaminacyjna odbędzie się na przełomie styczeń/luty 2021

Zajęcia w semestrze będą odbywały się do 26 czerwca 2020 r.

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Zespół SKT Tiger


 

GDPR