Nie odnaleziono wydarzeń!
Nie odnaleziono wydarzeń!

IMPREZA INTEGRACYJNA!!

Zapraszamy na imprezę integracyjną na rozpoczęcie sezonu 2021/2022.
Spływ pontonowy na przełomie bardzkim to już tradycja i będziemy tu gościć już po raz szósty!!! Próbowaliśmy już różnych form integracji i zawsze było super ale nic nie przebiło naszych „wygłupów” na tej wodnej wycieczce 😉
Z uwagi na mocno integracyjny charakter zabawy, impreza skierowana jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich. Osoby towarzyszące oraz klubowi sympatycy również są mile widziani 🙂
Termin: sobota 04.09.2021 (wyjazd 12:00, powrót około 22:00-23:00).
Koszt udziału w spływie to 80zł/osoba. W cenę wliczone jest wypożyczenie pontonów i kamizelek + spływ, miejsce na imprezę, ognisko, kiełbaski, kaszanki, sosy, napoje, smalec, ogórki, zupa gulaszowa.
Wszelkie dodatkowe menu oraz napoje wyskokowe we własnym zakresie. Na miejscu można jeszcze dokupić pstrąga w cenie 35zł.
Osoby chętne do skorzystania z transportu grupowego również prosimy o zaznaczenie takiej opcji. Na podstawie uzyskanych informacji zostanie ustalony środek transportu oraz jego koszt.
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zapisowego.
Przypominamy, iż zgłoszenie jest wiążące z uwagi na potrzebę wcześniejszej rezerwacji pontonów, miejsca do biesiadowania oraz zamówionego menu.
Termin zgłoszeń mija w piątek 27.08.2021.
Zapraszamy!!!

GDPR