galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Tu działamy - Bielawa

BIELAWA

Treningi odbywają się w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Bielawie (Ul. Parkowa 12).

Instruktorzy: Sebastian Maniak VI DAN, Damian Jagodnicki III DAN - kontakt: 501 073 411 lub 667 346 316

 

SEZON 2017/2018 - osoby początkujące.

Pierwsze zajęcia mają charakter poznawczy i są wolne od wszelkich zobowiązań. Dopiero po nich decydujemy, czy chcemy przynależeć do klubu. Wystarczy tylko zabrać ze sobą białą lub jasną koszulkę, długie spodnie od dresu, wodę niegazowaną oraz uśmiech na twarzy... ;)

Informujemy, iż z uwagi na liczne zapytania o nabory oraz ograniczone możliwości związane z dostępnymi wolnymi godzinami, we wszystkich grupach wiekowych został wprowadzony limit miejsc. Mają na uwadze przede wszystkim jakość prowadzonych zajęć maksymalna łączna liczba nowych osób planowana w tym sezonie to 45 we wszystkich grupach wiekowych. O zapisaniu do poszczególnej grupy będzie decydować kolejnośc zgłoszeń. W przypadku przekroczenia wytyczonej granicy zostanie utworzona lista rezerwowa... Zgłoszenia prosimy wysyłać na formularzu interetowym dostępnym pod poniższym linkiem:

>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdG5JAeIsGF0RXrQeZurbsSVLgV3jNqZwWulpundGlb8YZYzg/viewform?c=0&w=1&includes_info_params=true

W zależności od danych w przesłanym do nas formularzu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Informacja z dniami i godzinami zajęć zostanie podana w mailu zwrotnym (lub poprzez wiadomość sms). Dla osób, które mają utrudniony dostęp do internetu lub potrzebują dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 501 073 411.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszą ofertą - to dla nas jeszcze lepsza motywacja do profesjonalizacji naszych działań ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2017/2018 - kontynuacja z poprzednich sezonów

KONTYNUACJA (wtorki i czwartki) - (start 05.09.2017)

KONTYNUACJA (środy i piątki) - (start 06.09.2017)

Szczegółowe informacje dotyczące podziału poszczególnych klas już wkrótce...