galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Zapraszamy do składania zamówień na kolejną dostawę naszych strojów klubowych. Przypominamy, iż w zakres nowej kolekcji wchodzą: bluza od dresu, spodnie od dresu, bluza od dresu (kids), krótkie spodenki oraz damskie leginsy. Całość zachowuje spójny charakter z naszymi białymi koszulkami i będzie ładnie się uzupełniać jako komplet.
Odzież na specjalne zamówienie produkuje dla nas polska firma "Smmash". Są one krojone na wymiar, w pełni drukowane oraz zszywane w Polsce. Wszystkie rzeczy są bardzo dobrej jakości.

Z uwagi na spersonalizowany proces produkcji okres realizacji od momentu złożenia przez klub grupowego zamówienia to około 3-4 tygodni.

Ceny kształtują się następująco:

Bluza od dresu (dorośli) - 175 zł

Bluza od dresu (dzieci) - 155 zł

Spodnie od dresu - 155 zł

Leginsy - 90 zł

Spodenki krótkie - 100 zł

Koszulka termo - 75 zł

Koszulka termo kids - 55zł


Po kliknięciu w poniższy link zostaniecie Państwo przekierowani na specjalny formularz.  Został on stworzony aby ułatwić zawodnikom, trenerom oraz kibicom formę zamówienia oraz aby uniknąć ewentualnych błędów w doborze niewłaściwych rozmiarów. Są tam przedstawione zdjęcia oraz tabela rozmiarów.
Przypominamy, iż można zamawiać pojedyncze elementy garderoby, bądź zestawy w dowolnej konfiguracji, czyli np. w przypadku dresu bluzę M i spodnie L lub leginsy S...

Z uwagi produkcję odzieży pod nasz indywidualny projekt po złożeniu zamówienia wycofanie się lub zmiany nie będą już możliwe. We wszystkich przypadkach obowiązuje przedpłata za zamówione rzeczy. Należną kwotę należy wpłacić u trenera, bądź w biurze klubu.

UWAGA: Zgłoszenia do tego zamówienia przyjmujemy tylko do 30 września 2019!!!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajduje się TUTAJ...