galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

W niedzielę 26 maja 2019r. w Warszawie odbył się Centralny Egzamin na stopnie mistrzowskie DAN. W komisji egzaminacyjnej zasiadło 3 osoby:

Grzegorz Wyszomierski - 7.dan (przewodniczący komisji)
Sebastian Maniak - 6.dan
Rafał Bagiński- 5.dan

W egzaminie uczestniczyło piątka zawodników z dzierżoniowskiej i bielawskiej sekcji Tigera. Czworo z nich otrzymało promocję na swój pierwszy (Lena, Andrzej, Olek, Konrad) oraz drugi stopień mistrzowski (Bartek).

Gratulujemy naszemu "mastersowi" Andrzejowi, który po wielu, wielu latach treningu, licznych przygodach ze sztukami walki, dzisiaj spełnił swoje marzenie. Udowodnił nam, że wiek nie ma znaczenia, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom... i to jeszcze w jakim stylu!!! Brawo Andrzej!!!

Z naszej młodzieży jesteśmy szczególnie dumni. Są naszymi wychowankami, którzy zaczynając jako 5 letnie "misie" przeszli długą i krętą drogę... Pomimo młodego wieku, mają już olbrzymie doświadczenie. Stoczyli wiele walk, i tych na turniejach i tych ze samym sobą... Przeżywali zarówno wspaniałe sportowe sukcesy, jak i posmakowali nie raz goryczy porażki, czy nawet kryzysu treningowego... Wytrwali... Dzisiaj wszyscy otrzymali swoją nagrodę... Oni - czarne pasy, a My trenerzy - olbrzymią satysfakcję...

Ogromnie gratulujemy:
Bartek Rusiecki 2 DAN
Andrzej Karpinski 1 DAN
Lena Maniak 1 DAN
Konrad Potocki 1 DAN
Aleksander Korczyński 1 DAN

Sztab szkoleniowy SKT TIGER

.