galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Informujemy, iż egzaminy na pasy dla grup dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych ćwiczących w sekcjach Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, Piława Górna oraz Przerzeczyn odbędą się w dniach 14-15-16 czerwca 2019r. na sali treningowej w Dzierżoniowie przy ulicy Wrocławskiej 29 (DH ODRA Ip.).
Przypominamy, że do zdawania na nie przystępujemy ze swoją klasą treningową, tylko ze wskazaną grupą osób egzaminacyjną.

Do egzaminów na chwilę obecną zostało dopuszczonych 10% z wszystkich ćwiczących klubowiczów. Są to osoby, które spełniły wymagane kryteria sprawnościowe (belki) oraz mają zachowane minimalne "czasookresy" pomiędzy egzaminami. 

W związku z faktem, iż w większości grup wciąż trwają zaliczenia, WSTĘPNA LISTA osób dopuszczonych do egzaminu wraz z dokładną datą oraz godziną egzaminów w poszczególnych grupach będzie dostępna w piątek 07.06.2019r.

Przypominamy, iż do egzaminu przystąpić może osoba, która:
- uzyskała minimum kwalifikacyjne (zdobyta wymaganą ilość belek),
- zaliczyła wymaganą teorię egzaminacyjną (szczegóły poniżej...)
- posiada opłaconą roczną licencję członkowską w PZ TKD ITF na 2019 rok (40zł),
- pokryła koszty egzaminacyjne (85zł/stopień) + pas (20zł) + deski (5zł/szt)
- osoby zdające na stopień 6 kup lub wyższy zobowiązane są do posiadania na egzaminie białego doboku (grupy masters: spodnie od doboku oraz bluza od doboku/koszulka klubowa)


Teoria Egzaminacyjna (wymagana do zaliczenia białej belki): TUTAJ...