galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Data dodania: 2019-04-02
Tegoroczne edycje Taekwon-do Polish Open oraz TIGER CUP przeszły już do historii.  Wysoki poziom organizacyjny oraz znakomity poziom sportowy zagwarantowały widzom mnóstwo wrażeń. Do rywalizacji stawiło się 930 zawodników w grupach wiekowych od kadeta do mastersa (Polish Open) oraz młodzików (Tiger Cup). Licznie obsadzone kategorie sprawiły, iż nie było przypadkowych zwycięzców i o medale było niezwykle trudno. Chęć zwycięstwa i walkę o tytuły mistrzowskie z pewnością potęgowały bardzo atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 30.ooozł. Zdecydowanie należy się pochwała ekipie sędziowskiej za rzetelne i obiektywne potraktowanie swojej pracy.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniach hali oraz przebiegu samego turnieju. Dzięki Wam mogliśmy dźwignąć tą olbrzymią imprezę - BRAWO PANIE I PANOWIE, KOLEŻANKI I KOLEDZY, PRZYJACIELE...

Podczas turnieju zostały rozegrane międzypaństwowe mecze, w których wystąpiło 3 zawodników naszego klubu: Maksymilian Miszczuk (juniorzy młodsi), Maksymilian Palej (juniorzy), Łukasz Kozak (seniorzy). Wynik starć wyglądają następująco:

POLSKA – UKRAINA / 4:6 / Juniorzy młodsi
POLSKA – MOŁDAWIA / 6:4 / Juniorzy
POLSKA – UZBEKISTAN / 8:2  / Seniorzy

Galeria zdjęć, najlepsi zawodnicy oraz wyniki klasyfikacji klubowej TUTAJ...


.