galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Drodzy zawodnicy i rodzice,

TURNIEJ SOBOTNI POLISH OPEN CUP – przypominamy, iż rywalizacja w tym dniu jest przeznaczona dla zawodników co najmniej średniozaawansowanych, którzy już posiadają pewne doświadczenie turniejowe. W tym dniu wszyscy zawodnicy niezależnie od kategorii wiekowej, czyli od 10-letniego kadeta do 50-letniego mastersa muszą być już przebrani w dobok i uczestniczyć w oficjalnym rozpoczęciu zawodów już o godzinie 8:30 (zbiórka na matach o 8:15). Przypominamy, iż w tym dniu dobok jest absolutnie obowiązkowy. Z uwagi na udział kilkuset zawodników z kilkudziesięciu polskich miast oraz ekip zagranicznych z Ukrainy, Uzbekistanu oraz Mołdawii, gdzie rywalizacje będzie się toczyć równocześnie na 8 matach nie możemy wskazać nawet przybliżonej godziny konkurencji poszczególnych grup wiekowych. Prosimy się przygotować nawet na 4-5 godzin w przypadku kadetów (grupa wiekowa 10-12 lat) oraz cały dzień w przypadku pozostałych grup wiekowych…


TURNIEJ NIEDZIELNY  TIGER OPEN CUP – rywalizacja w tym dniu przeznaczona jest dla  dzieci od 5 do 9 roku życia oraz początkujcych zawodników (10-15 lat). 
Z uwagi na fakt imprezy ogólnopolskiej nie będziemy mieli możliwości zrobić dokładnego podziału godzinnego jak to jest robione np. podczas egzaminów. Udział niektórych grup może potrwać nawet kilka godzin…Z uwagi na rywalizację jednocześnie na 8 matach mogą być sytuacje kiedy trenerzy nie będą w stanie stanąć jako sekundant za swoim zawodnikiem. W ramach zabezpieczenia opieki przy każdej macie jako asystenci trenerów wystąpi natomiast nasza doświadczona młodzież, która już nie raz udowodniła, że można na nich polegać w każdej sytuacji... Prosimy zatem o wyrozumiałość i cierpliwość oraz życzymy mnóstwa wspólnych emocji w rodzinnym gronie…

Godzina przybycia młodzików (5-9 lat) w niedzielę: 8:30. Prosimy rodziców o zabezpieczenie czasu dla tej grupy wiekowej pomiędzy godziną 8:30 a 14:00.

Godzina przybycia kadetów (10-12 lat) oraz juniorów młodszych (13-15 lat) w niedzielę: 14:15. Prosimy rodziców o zabezpieczenie czasu do godziny 20:00.

.