galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności


.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów młodzieżowych, które w 2019 roku odbędą się ponownie w słonecznej Bułgarii. Będzie wiele wspaniałych eventów, które tradycyjnie udoskonalamy z każdym kolejnym sezonem. Mamy też w planie wspólny teledysk z finalistą Must Be the Music zespołem The Sachiel, szaloną bitwę na 10.000 balonów z wodą, wycieczkę na ekstremalne ślizgawki do wodnego Action Parku, kolejną edycję 3 już edycję gry terenowej Projekt Express, super party w hotelowym basenie ;) Takie i wiele innych atrakcji już w lipcu w Słonecznych Piaskach.

Obóz ma charakter rekreacyjny, a nie sportowy, dlatego zachęcamy do uczestnictwa nie tylko osoby trenujące w SKT TIGER. Podział na grupy wiekowe 13-15 lat oraz 16-18 lat. Chcesz zabrać ze sobą koleżankę lub kolegę – żaden problem. Wystarczy tylko wypełnić formularz rezerwacji pod ofertą podając swoje dane kontaktowe.


Termin obozu to 19-30.07.2019. Więcej szczegółów odnośnie oferty, relacje z poprzednich obozów oraz formularz rezerwacji znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Prosimy o kliknięcie w poniższy link:

http://projektoboz.pl/

.

.
A tak było w 2018 roku: ;) ;) ;)
.

.

.
.

.