galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności


.
Obozy letnie organizujemy od 9 lat. Skorzystało z nich do tej pory ponad 1420 dzieci i młodzieży z terenu powiatu dzierżoniowskiego, świdnickiego oraz ząbkowickiego. Satysfakcja naszych obozowiczów nakręca nas tak mocno, że z radością podnosimy sobie poprzeczkę starając się zadowolić ich jeszcze bardziej... Dlatego w tym roku będzie jeszcze większa petarda ;) !!!

Obozy są podzielone na dwa turnusy wiekowe - 8-10 lat oraz 11-13 lat. Oba mają charakter rekreacyjny, z dodatkowymi pakietami animacyjnymi. Jeśli chcesz wspólnie z nami zbudować realny świat topowej gry internetowej FORTNITE, pojeździć na gokartach, wziąć udział w warsztatach z profesjonalną instruktorką Egurolla Dance Studio  lub poznać tajniki i możliwości aplikacji do kreatywnego tworzenia "odjazdowych" klipów TIK TOK wraz z jej polskim numerem 1 - Sebastianem Kowalczykiem to wakacyjna oferta TIGER CAMP już na Ciebie czeka...

Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko osoby trenujące w SKT TIGER. Jeżeli chcesz zabrać ze sobą koleżankę lub kolegę – żaden problem. Wystarczy tylko wypełnić formularz rezerwacji pod ofertą podając swoje dane kontaktowe.

Więcej szczegółów odnośnie oferty, relacje z poprzednich obozów oraz formularz rezerwacji znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Sprawdźcie sami co dla Was przygotowaliśmy:


Turnus dla dzieci w wieku 11-13 lat - kliknij TUTAJ... (22.06-01.07.2019)

Turnus dla dzieci w wieku 8-10 lat - kliknij TUTAJ... (02-11.07.2019)