benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Maksymilian Palej, wychowanek dzierżoniowskiej sekcji Klubu Taekwon-do Tiger , w pięknym stylu wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu WAKO - największej i najbardziej prestiżowej organizacji tego sportu na świecie.

Wychowanek SKT TIGER startował jako reprezentant kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu w kategorii wiekowej - kadet starszy (13-15 lat). Konkurencja, w której rywalizował to walka sportowa w formule light-contact, kategoria wagowa do 63 kg.

Maks Palej w drodze na podium pokonał  jednogłośnie zawodnika z Australii (3:0), zawodnika Wielkiej Brytanii (3:0) oraz zawodnika z Ukrainy - aktualnego zwycięzcę pucharu świata. Niestety w półfinale uległ zawodnikowi z Irlandii (2:1).  Za przygotowanie Maksa do tych mistrzostw odpowiedzialny był Damian Jagodnicki, na co dzień trener bielawskiej sekcji "Tigera". Zarówno Damian Jagodnicki, jak i Sebastian Maniak byli ze swoim zawodnikiem na mistrzostwach we włoskim Jesolo.

Sebastian Maniak: "Maks to bardzo ambitny i pracowity zawodnik. Wierzymy, że jest to dla niego dopiero początek międzynarodowych sukcesów i jeszcze nie raz będziemy przeżywać emocje z minionego tygodnia. Dziękujemy kibicom za mnóstwo pozytywnych słów. To dodaje skrzydeł i pozwala szybować bardzo wysoko!"