galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Data dodania: 2018-09-02
Z uwagi na ograniczone możliwości organizacyjne oraz całkowitą ciszę nocną o 22:00 w "Agroturystyce Forteca", zmuszeni jesteśmy przenieść zapowiadaną wcześniej imprezę w stare, dobre i co najważniejsze - sprawdzone miejsce.

W najbliższą sobotę, t.j. 08.09.2018r. o godzinie 12:00, w ramach imprezy integracyjnej oraz zakończenia sezonu po raz kolejny udamy się do Barda, gdzie w relaksacyjno - rywalizacyjnej formie popływamy pontonami...
Po spływie będzie na nas czekał pieczony prosiaczek oraz kiełbaski ;) Będzie mokro, smacznie i tanecznie ;) Pogodę i pieczonego prosiaczka już zamówiliśmy, Was prosimy o mocno pozytywne nastawienie ;)
Aby nikt się nie przejmował brakiem możliwości dojazdu będzie zapewniony transport wynajętym autokarem w obie strony. Wyjazd z parkingu Tesco w Świdnicy o godzinie 11:30 lub o godz. 12:00 z parkingu Tesco w Dzierżoniowie. Planowany wyjazd z Barda około godziny 23:00.

Szczególnie zapraszamy osoby ćwiczące w klubie oraz wszystkich działaczy, sędziów, trenerów i sympatyków SKT TIGER. Osoby towarzyszące mile widziane ;)

UWAGA:
Z uwagi na mocno integracyjny charakter imprezy, jest ona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich!!!
Koszt imprezy to 95zł / osoba. Cena obejmuje transport, spływ,  gorące pieczyste, pojedynek gladiatorów, ściankę wspinaczkową oraz potańcówkę. Pozostały prowiant oraz napoje we własnym zakresie. Rozliczenia prosimy dokonać u swojego trenera lub w biurze SKT TIGER Dzierzoniów.
Zgłoszenia prosimy wykonywac przez poniższy formularz google:

Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 06.09.2018 !