galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

AktualnościPo długim czasie, doczekaliśmy się w końcu upragnionej klubowej odzieży. Dresy są znacząco inne, niż te które funkcjonowały w klubie przez ostatnie 10 lat. Cieszymy się, że zachowały spójny charakter z naszymi białymi koszulkami i będą ładnie się uzupełniać jako komplet.
Odzież na specjalne zamówienie produkuje dla nas polska firma "Czarny Rycerz". Są one krojone na wymiar, w pełni drukowane oraz zszywane. Wszystkie rzeczy są bardzo dobrej jakości i objęte pełną gwarancją producenta.

Ceny brutto (niezależnie od rozmiaru) kształtują się następująco:
Dres komplet - 265zł
Bluza od dresu - 165 zł
Spodnie od dresu - 135 zł
Leginsy - 140 zł
Spodenki krótkie - 115 zł

Po kliknięciu w poniższy link zostaniecie Państwo przekierowani na specjalny formularz.  Został on stworzony aby ułatwić zawodnikom, trenerom oraz kibicom formę zamówienia oraz aby uniknąć ewentualnych błędów w doborze niewłaściwych rozmiarów. Są tam przedstawione zdjęcia oraz tabela rozmiarów.
Przypominamy, iż można zamawiać pojedyncze elementy garderoby, bądź zestawy w dowolnej konfiguracji, czyli np. w przypadku dresu bluzę M i spodnie L lub leginsy S...

Z uwagi produkcję odzieży pod nasze zamówienie oraz długi termin oczekiwania (4-5 tygodni), po złożeniu zamówienia wycofanie się lub zmiany nie będą już możliwe. We wszystkich przypadkach obowiązuje przedpłata za zamówione rzeczy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajduje się TUTAJ...