galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Data dodania: 2017-12-18
W miniony piątek, t.j. 15.12.2017r. na zaproszenie naszego klubu, do Dzierżoniowa przyjechał Mistrz Grzegorz Wyszomierski. Gość jest posiadaczem stopnia 7 dan w taekwon-do ITF oraz jest twórcą systemu obronnego combat-hosinsul. Na co dzień jest głównym instruktorem w Warszawskim Klubie Taekwon-do. W roli asystenta wystąpiła Anna Kubicka (2 dan combat hosinsul), która również zawodniczka warszawskiego klubu.
.

.
Celem przyjazdu było poprowadzenie seminarium z zakresu technik samoobrony (hosinsul), które wejdą na stałe do programu szkoleniowego. Całe wydarzenie zostało podzielone na dwie grupy treningowe: młodzieżową oraz masters. Mistrz pokazał różne sposoby obrony przed napastnikiem. Były więc techniki kontrujące kopnięcia, uderzenia, duszenia, czy postępowanie w przypadku użycia niebezpiecznych przedmiotów...
.

.
Zdecydowanie nowa wiedza wpłynie korzystnie na dalsze etapy szkolenia w klubie i z pewnością nasz gość pojawi się w Dzierżoniowie jeszcze nie jeden raz. Tym razem potraktowaliśmy szkolenie bardzo poznawczo i z uwagi na ograniczone możliwości powierzchniowe dotyczyło tylko uczestników sekcji Dzierżoniów. Kolejne zostanie przeprowadzone w takim miejscu aby mogły w nim uczestniczyć osoby ćwiczące ze wszystkich sekcji SKT TIGER.
.

.
Więcej zdjęć z seminarium autorstwa trenera Mariusza Rusieckiego jest dostępnych po kliknięciu w poniższy link:

https://drive.google.com/open?id=1qwo4LHjOTrUeDZUt2Uo1FmZiQq6goSBx