galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności


.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów młodzieżowych, które w 2018 roku odbędą się w słonecznej Bułgarii. Będzie wiele wspaniałych eventów, które tradycyjnie udoskonalamy z każdym kolejnym sezonem. Mamy też w planie skoki do niebieściutkiej wody prostu z katamaranu i super party w hotelowym basenie ;) Takie i wiele innych atrakcji już w sierpniu w Słonecznych Piaskach.

Dodatkowo, z uwagi na międzynarodowy charakter campusu będziecie mieli możliwość podszkolić swój język angielski. Uczcie się, bo do wakacji zostało już niecałe 7 miesięcy, a teksty typu "what's your name", czy "where are you from" mogą nie wystarczyć do poznania miłości swojego życia... ;)


Obóz ma charakter rekreacyjny, a nie sportowy, dlatego zachęcamy do uczestnictwa nie tylko osoby trenujące w SKT TIGER. Podział na grupy wiekowe 12-15 lat oraz 16-18 lat. Chcesz zabrać ze sobą koleżankę lub kolegę – żaden problem. Wystarczy tylko wypełnić formularz rezerwacji pod ofertą podając swoje dane kontaktowe.


Więcej szczegółów odnośnie oferty, relacje z poprzednich obozów oraz formularz rezerwacji znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Prosimy o kliknięcie w poniższy link:
http://www.tigercamp.pl/oferta2018/turnus4/