galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Klasyfikacja 2016/17 - oto zawodnicy SKT TIGER, którzy w minionym sezonie odnieśli największe sukcesy w rywalizacji sportowej...



Po rankingowych imprezach sportowych, w których wzięliśmy udział w minionym sezonie, mamy już podsumowane wyniki poszczególnych kategorii wiekowych. Na wszystkich turniejach za miejsca na podium były naliczane punkty. Ich ilość zależała od rangi imprezy oraz ilości zawodników w kategorii.

W najmłodszych kategoriach, gdzie w imprezach sportowych wzięło udział ponad 350 trenujących w naszym klubie młodzików i kadetów postanowiliśmy nagrodzić pierwszą dziesiątkę (pięć dziewcząt i 5 chłopców), zaś w kategoriach juniorów młodszych, juniorów, seniorów oraz mastersów - pierwszą piątkę. Zwycięzcy swoich kategorii, w czwartek 22.06.2017r. w towarzystwie trenerów, działaczy oraz zaproszonych gości oficjalnie odebrali puchary za miejsca w klasyfikacji generalnej.
.

Kategoria MŁODZICY (dziewczęta)

1. miejsce - Natalia Szkarłat (39 punktów)            

2. miejsce - Julia Zacharska (14 punktów)

3. miejsce - Matylda Pięta (12 punktów)

4. miejsce - Kornelia Kochaniak (11 punktów)     

 

,

Kategoria MŁODZICY (chłopcy):

1. miejsce - Kacper Tuczapski (43 punkty)   

2. miejsce - Szymon Majcher (27 punktów)

3. miejsce - Wojciech Kuś (15 punktów)

4. miejsce - Mikołaj Sikorski (15 punktów)

5. miejsce - Mikołaj Potaczek (14 punktów)

.


.

Kategoria KADECI (dziewczęta)

1. miejsce - Lena Maniak (66 punktów)

2. miejsce - Martyna Czarnecka (48 punktów)

3. miejsce - Kalina Sobieszek (29 punktów)

4. miejsce - Magdalena Kałużna (24 punkty)

5. miejsce - Gracjana Torenc (22 punkty)

.

.

Kategoria KADECI (chłopcy):

1. miejsce - Mikołaj Dominiak (37 punktów)

2. miejsce - Aleks Maniak (34 punkty)

3. miejsce - Tomasz Poborczyk (29 punktów)

4. miejsce - Kacper Podkówka (24 punkty)

5. miejsce - Oliwer Namysło (23 punkty)

.

 .

Kategoria JUNIORZY MŁODSI:

1. miejsce - Maksymilian Palej (74 punkty)

2. miejsce - Anna Letniowska (62 punkty)

3. miejsce - Bartłomiej Rusiecki (41 punktów)

4. miejsce - Dominik Lasoń (40 punktów)

5. miejsce - Szymon Sztachelek (32 punkty)

.

 

.

Kategoria JUNIORZY:

1. miejsce - Daniela Kałużyńska (50 punktów)

2. miejsce - Michał Pasternak (41 punktów)

3. miejsce -  Magdalena Czerska (39 punktów)

4. miejsce - Paweł Czerniawski (21 punktów)

5. miejsce - Patryk Wierzbicki (19 punktów)


.

Kategoria SENIORZY:

1. miejsce - Patryk Orzechowski (37 punktów)

2. miejsce - Krystian Chramęga  (33 punkty)        

3. miejsce - Maciej Kozłowski (18 punktów)

4. miejsce - Ewa Dawidowicz (16 punktów)

5. miejsce - Łukasz Kozak (15 punktów)

.

.

Kategoria MASTERS +35:

1. miejsce - Marcin Miszczuk (18 punktów)

2. miejsce - Andrzej Karpiński (14 punktów)

3. miejsce - Artur Rąpała (13 punktów)

4. miejsce - Grzegorz Matkowski (12 punktów)

5. miejsce - Paweł Kamiński (9 punktów)
.


Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, nie tylko tym którzy zdobyli puchary ale wszystkim, którzy znaleźli w sobie tą odwagę aby wyjść na matę i dać z siebie 100% swoich możliwości...