galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Do I turnusu naszego kolejnego letniego obozu pozostało już tylko 39 dni.  Niedługo otrzymamy potwierdzenie rejestracji naszych wakacji w Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Wkrótce przedstawiamy ustalony przez kadrę obozową wstępny podział pokoi wraz z trenerami i opiekunami. Po jego publikacji prosimy się z nim zapoznać. Będziemy się starać dobrać uczestników aby byli w podobnym wieku. Wszelkie sugestie prosimy zgłaszać na adres mailowy (biuro@tigercamp.pl) do środy (31.05.2017). Weźmiemy oczywiście Wasze wcześniejsze ustalenia pokojowych zespołów, które zgłaszaliście u swoich trenerów lub w recepcji u Pani Ali. Jeżeli ktoś już również dobrał się w zespół, a jeszcze tego nie zgłosił to prosimy o e-mail z taką informacją.

Obok pokoi będą podane główne osoby kontaktowe, które podczas trwania obozu będą odpowiedzialne za wymianę informacji pomiędzy uczestnikami, a rodzicami. Godziny do rozmów telefonicznych będą podane w pierwszy dzień, jak zostanie ustalony grafik posiłków.Oto garść przydatnych informacji:

1. TRANSPORT. Podróżować będziemy autokarami ze sprawdzonych i solidnych firm (m.in. PEGAZ z Dzierżoniowa oraz RICARDO z Kłodzka). Aby każdy z rodziców mógł spać spokojnie przed wyjazdem zostanie sprawdzony stan techniczny autokarów przez Wydział Ruchu Drogowego Policji w Dzierżoniowie.

Na podstawie ilości zgłoszeń uczestników została przeliczona opłata za transport. W tych kwotach mieści się transport, koszty płatnych dróg, zakwaterowanie i wyżywienie kierowców, przejazdy do atrakcji podczas obozu:

- turnus 1 Żywiec - 160zł

- turnus 2 Chorwacja - 350zł

- turnus 3 Mielno - 170zł

- turnus 4 Łazy - 180zł


2. KARTA OBOZOWA. Proszę uzupełnić i podpisać kartę obozową oraz regulamin. Jest to nowa wersja dokumentu zgodna ze wzorem z ustawy z 2016 roku. Zgodnie z nowymi wytycznymi nie ma potrzeby wizyty u lekarza rodzinnego. Na karcie natomiast rodzic jest zobowiązany uzupełnić daty szczepień dziecka. Dokument należy dostarczyć najpóźniej do 16.06.2017. do swojego trenera lub do siedziby klubu (Ul. Wrocławska 29, I p, 58-200 Dzierżoniów).

Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe jakiekolwiek leki prosimy o dokładne wytyczne na drugiej kartce (przypiętej do karty obozowej).

KARTA OBOZOWA wraz z REGULAMINEM do pobrania TUTAJ lub u swojego trenera...


3. DOKUMENTY. Przypominamy, iż w związku z przekraczaniem granicy państwa na turnusach 2, 3 i 4 (Chorwacja, Mielno i Łazy) niezbędne będą dokumenty tożsamości.W związku z tym, przypominamy o spakowaniu dziecku paszportu lub dowodu osobistego. W przypadku braku dokumentu tożsamości, dziecko trzeba będzie odebrać osobiście bezpośrednio z ośrodka.


4. FINANSE.
Prosimy osoby, które jeszcze nie mają w pełni uregulowanych obozowych spraw finansowych o wpłaty gotówkowe lub na konto najpóźniej do soboty 10 czerwca 2017r.:

Sportowy Klub Taekwon-do "TIGER"
Ul. Wrocławska 29, 58-200 Dzierżoniów

konto: 36 9527 0007 0033 4479 2000 0001

Proszę nie zapominać o tytule wpłaty - np:

TIGER CAMP 2017 turnus I - Jacek Kowalski

 

5. ZAKWATEROWANIE. Szczegóły ofert poszczególnych turnusów oraz adresy ośrodków podane są na dedykowanej obozom stronie internetowej: www.tigercamp.pl

6. INFOLINIA. Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzieli kierownik obozu - Sebastian Maniak - tel. 501 073 411.

7. ZEBRANIE OBOZOWE. Dla rodziców, szczególnie tych którzy wysyłają z nami swoje pociechy po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować krótkie spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do siedziby klubu w Dzierżoniowie w sobotę (10.06.2017) o godzinie 13:00. Kto z państwa nie będzie mógł być na spotkaniu, a chciałby uzyskać jeszcze jakieś dodatkowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 073 411.