galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności


Po 12 imprezach sportowych, w których wzięliśmy udział w minionym sezonie, mamy już podsumowane wyniki wszystkich kategorii wiekowych. W Polsce rywalizowaliśmy w Strzelcach Krajeńskich, Opolu, Gostyniu, Zielonej Górze, Wieliczce, Twardogórze i w Dzierżoniowie. Za granicami kraju zaś we włoskim Rzymie, armeńskim Erywaniu oraz dwukrotnie w czeskim Znojmo.

W najmłodszych kategoriach, gdzie w imprezach sportowych wzięło udział ponad 350 trenujących w naszym klubie młodzików i kadetów postanowiliśmy nagrodzić pierwszą dziesiątkę (pięć dziewcząt i 5 chłopców), w kategorii juniorów młodszych pierwszą piątkę, a pozostałych grupach są to trzy pierwsze osoby. Zwycięzcy swoich kategorii w sobotę 27.06.2015r. odebrali oficjalnie puchary za miejsca w klasyfikacji generalnej.
.

Kategoria MŁODZICY (chłopcy)

1. miejsce - Aleks Maniak             (59 punktów)

2. miejsce - Oliwer Namysło         (57 punktów)

3. miejsce - Kacper Tuczapski      (47 punktów)

4. miejsce - Szymon Kochaniak    (40 punktów)

5. miejsce - Jakub Felsztyński      (30 punktów)

6. miejsce - Mikołaj Dominiak        (25 punktów)

7. miejsce - Szymon Rąpała             (23 punktów)

8-9. miejsce - Kacper Podkówka     (19 punktów)

8-9. miejsce - Jakub Rakoczy           (19 punktów)

10. miejsce - Adrian Piwnik              (16 punktów)

 

,

Kategoria MŁODZICY (dziewczęta):

1. miejsce - Lena Maniak                (99 punktów)

2. miejsce - Magdalena Kałużna     (41 punktów)

3. miejsce - Kalina Sobieszek          (38 punktów)

4. miejsce - Wiktoria Czerwińska    (34 punkty)

5. miejsce - Lena Reczuch                (32 punkty)

6. miejsce - Maja Kuleta                    (26 punktów)

7. miejsce - Aleksandra Konieczna    (12 punktów)

8. miejsce - Karolina Tyrcha             (11 punktów)

9. miejsce - Hanna Zalewska             (7 punktów)


.

Kategoria KADECI (chłopcy)

1. miejsce - Oskar Namysło                 (86 punktów)

2. miejsce - Maksymilian Palej           (63 punktów)

3. miejsce - Patryk Czajka                   (56 punktów)

4. miejsce - Maksymilian Miszczuk     (49 punktów)

5. miejsce - Miłosz Miszczuk                (47 punktów)

6. miejsce - Jakub Bełtowski                  (44 punkty)

7. miejsce - Bartłomiej Rusiecki             (40 punktów)

8. miejsce - Kornel Karecki                     (38 punktów)

9. miejsce - Piotr Kończak                       (36 punktów)

10. miejsce - Hubert Remin                      (35 punktów)

.

Kategoria KADECI (dziewczęta):

1. miejsce - Martyna Czarnecka          (76 punktów)

2. miejsce - Anna Letniowska              (67 punktów)

3. miejsce - Natalia Biała                      (43 punkty)

4. miejsce - Aleksandra Twardowska    (38 punktów)

5. miejsce - Gracjana Torenc                 (37 punktów)

6. miejsce - Amelia Stąsiek                      (21 punktów)

7. miejsce - Julia Mitrofaniuk                  (18 punktów)

8. miejsce - Róża Mazurek                        (17 punktów)

9. miejsce - Julia Kuleta                            (14 punktów)

10. miejsce - Martyna Tylak                       (12 punktów)

 .

Kategoria JUNIORÓW MŁODSZYCH:

1. miejsce - Daniela Kałużyńska    (35 punktów)

2. miejsce - Patrycja Kręt                (33 punkty)

3. miejsce - Łukasz Noszczak           (21 punktów)

4. miejsce - Wojciech Ogrodnik       (18 punktów)

5. miejsce - Patryk Wierzbicki          (16 punktów)

6. miejsce - Maksym Lubczański        (14 punktów)

7. miejsce - Patryk Borkowicz            (12 punktów)

8. miejsce - Jakub Hendzel                  (10 punktów)

 

.

Kategoria JUNIORÓW:

1. miejsce - Patryk Orzechowski      (69 punktów)

2. miejsce - Aleksandra Rusiecka    (21 punktów)

3. miejsce -  Maciej Kozłowski         (17 punktów)

.

Kategoria SENIORÓW:

1. miejsce - Tomasz Bohuszewicz        (46 punktów)

2. miejsce - Damian Jagodnicki           (35 punktów)

3. miejsce - Łukasz Kozak                    (32 punkty)

4. miejsce - Mateusz Kałużyński          (18 punktów)

5. miejsce - Marcin Gryszan                (11 punktów)