galeria
aktualności
tu dzialamy
sklep
download
benefit1
benefit2
ok system

Aktualności

Data dodania: 2012-08-31


Niestety zakończył się kolejny Letni Obóz Taekwon-do zorganizowany przez Tiger'a. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 100 uczestników, instruktorów i opiekunów.

Turnus "tygrysów" gościł ośrodek "Bałtyk" położony w dogodnym miejscu nieopodal plaży i jeziora Jamno w Mielnie-Unieściu. Kompleks oferował możliwości spędzania czasu zarówno w pogodzie jak i niepogodzie. Rozległy ogrodzony i strzeżony teren hotelowy zawierał boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, place zabaw dla dzieci i oryginalny sprzęt z siłowni dla starszych . Wewnątrz 4-kondygnacyjnego kompleksu mieszczą się 3 uniwersalne sale do wszelkiego rodzaju zajęć, słoneczny taras z leżakami do opalania i kryty basen.
    Oprócz szkoleń i treningów uczestnicy obozu spędzali czas na rozrywce i rekreacji. Pogoda dopisywała od pierwszego dnia więc zajęcia  takie jak druga część warsztatów języka angielskiego "Play&Learn", "Ścieżka Duchów", trening nocny ze świetlikami, puszczanie lampionów czy obozowe śluby, chrzest i ognisko odbywały się na świeżym powietrzu. Plaża i morze zostały wykorzystane również w konkursie rzezb z piasku i wycieczki do Kołobrzegu. Zajęcia wewnątrz świetnie wyposażonego ośrodka odbywały się dopiero wieczorem. Dyskoteka, turnieje Tekken-a, kino akcji, tematyczny konkurs rysunkowy sprawiały że każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Emocji nie brakowało...
    W niedalekim sąsiedztwie mieściła się sala miejscowego klubu karate, w której przeprowadzane były treningi profilowane. Treningi na sali, na plaży i na dziedzińcu ośrodka prowadzili trenerzy klubowi w profilowych grupach wiekowych. Dodatkowe szkolenie pod okiem Artura Cholewy, wicemistrza świata w kickboxingu przechodziły głównie osoby z kadry klubu.
"Tak jak w latach poprzednich obóz letni stawał się doskonałą podbudową przed sezonem startowym, tak i w tym roku bardzo się przyda."W tym roku oprócz nacisku na rozwijanie umiejętności w walkach postawiliśmy także na rekreację i lepsze poznanie naszych podopiecznych. Jestem przekonany że każdy, nawet najmłodszy uczestnik obozu, nauczył się czegoś pożytecznego i będzie z tych nowych umiejętności korzystał zarówno w sporcie jak i na co dzień."
tekst: Krzysztof Bednarz - SKT TIGER

Tradycyjnie nasza ekipa zadbała o filmową relację z tego wydarzenia.  Pełną półgodzinną wersję filmu w rozdzielczości HD otrzymają wszyscy uczestnicy obozu już we wrześniu.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia skróconej wersji filmu...